Harry Potter Serbia!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Harry Potter Serbia!

Dobrodosli na srpski forum o Harryju Potteru!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Evanna Lynch

Ići dole 
AutorPoruka
HP_Lover_Ginny
Admin
HP_Lover_Ginny


Broj poruka : 158
Datum upisa : 29.03.2010

Evanna Lynch Empty
PočaljiNaslov: Evanna Lynch   Evanna Lynch Icon_minitimeSre Mar 31, 2010 3:04 am

Puno ime: Evanna Megan Naomi Lynch
Nadimci: Ev, Evy, Eva
Datum rođenja: 16. avgust 1991
Mesto rođenja: Termofeckin, Irska
Visina: 152 cm.
Kosa: plava
Oči: plave

Evanna je ušla u svet Harryja Pottera 2. februara
2006. pobedivši više od 15,000 devojaka širom Velike
Britanije i Irske, koje su se prijavile za ulogu Lune Lo-
vegood, u filmu „Harry Potter and the Order of the
Phoenix“. Njena majka, međutim, nije verovala da
Evanna ima mnogo šansi da osvoji tu ulogu, i stoga je
u početku odbila da je pusti da ide na audiciju. Evanna je počela snimanje krajem februara na Leavesdean Studijama u Londonu. Njenu prirodnu tamnoplavu kosu, morala je da ofarba u svetloplavu za ulogu Lune. U međuvremenu, Evanna je postala veoma dobra prijateljica sa mnogim glumicama, kao što su Bonnie Wright (Ginny Weasley), Katie Leung (Cho Chang) i Afshan Azad (Padma Patil).

Evanna živi sa ocem Donalom, majkom Marguerite, starijim sestrama Emily i Mairead i mlađim bratom Patrickom u Termofeckinu, u Irskoj. Ona je na četvrtoj godini u ženskom koledžu, Greenhills, koji je u Droghedi u Irskoj. Pohađala je Osnovnu školu „Cartown National School“. Završila je kurs Teorijske Beletristike.

Evanna je veliki fan Harryja Pottera, i prema svojoj porodici, opterećena je serijama. Ima dve Harry Potter majice, i ima reči „I love Harry Potter“ naškrabane na svojim rukama. Ona je takođe naslikala svaki drugi nokat u plavo sa natpisom Harry Potter, a na svaki drugi zlatnu skrivalicu.

Dok je bila mlađa, stalno je pisala pisma za J.K. Rowling, a u jednom je napisala kako bi volela da glumi u filmovima o Harryju Potteru, ali da je sigurna da se to nikada neće desiti zato što živi u „Ovom Malom Mestu Koje Se Zove Termofeckin, Gde se Ništa Ne Dešava“. Na Evannino zaprepašćenje, Roulingova joj je odgovorila, rekavši „Nemoj biti tako surova prema Termofeckinu, sviđa mi se to ime! I ja dolazim iz malog dosadnog mesta.“. Evanna je oduvek sanjala da igra ulogu Lune. Ona i njeni prijatelji su jednom napravili snimak o njoj, i poslali u „Warner Brothers“, ali bez uspeha. Ona ima mačku koja se zove Luna i koja je imala mačiće, a jedno je nazvala Dumbledore. Bilo je i mače po imenu Crookshanks, koje je uginulo.

ČINJENICE O EVANNI:

-Evanna je vegeterijanac.
-Sve knjige o Harryju Potteru čitala je po šest ili sedam puta.
-Napravila je par minđuša kao rotkvice kakve nosi njen lik Luna Lovegood.
-Njena soba je u narandžastoj boji i ima citate iz knjige obojene u tirkiznu.
-Uživa u filmovima Tima Bultona.
-Veoma voli životinje, i ima mačke koje imaju imena po likovima iz Harryja Pottera.
-Redovni je posetilac „Mugglenet“ sajta, sajta za fanove Harryja Pottera.

CITATI

- „Bila sam Harry Potter fan godinama!“
- „Želim više od bilo koga da J.K. Rowling bude zadovoljna sa Lunom, zato što je Luna njen lik. Imala sam noćnu moru u kojoj sam upoznala Jo, gde je ona samo mahala glavom i izgledala veoma tužno. To je moj bauk (najveći strah). Ali ona je veoma pozitivna, tako da sam ja optimistična u vezi toga!“
- „Jedne nedelje ja sam u školi, a druge ja sam u Leavesden Studijama, u Dambldorovoj kancelariji, čitajući scenario zajedno sa Danielom Radcliffeom. Čudno. I veoma teretno za Harry Potter fana.“
- „Bila sam kompletno šokirana, mislila sam da je to neka neslana šala, ili da me samo testiraju ili nešto slično, ali sam ipak bila veoma uzbuđena.“ Kada je dobila ulogu Lune.
- „Takođe volim Lunin stil oblačenja. Volim i rađenje zajedno sa mnogim poznatim zvezdama koje obožavam, i otkrivanje mnogih tajni iza scene.“
- „Mislim da je glavna razlika između mene i Lune, to što sam ja mnogo više ambiciozna i to me čini više ozbiljnom. Luna je tako slobodna, i zanosi se zajedno sa životom, baeći se sa svime što dolazi do nje. Imam mnogo više ciljeva, i zato imam više briga. To je zašto mi se Luna veoma dopada. Ona ne mora da ima odobrenje dostignuća i da se oseća zadovoljno, ona nije divna i uravnotežena osoba kao što svako može da bude. Ona zna da su brige prolazne, i zato ih ona samo zaobilazi, što mi se veoma dopada kod nje.“
- „Ponekad sam stvarno stresena, i muka mi je od mnogih stvari, i pokušavam sve da zaboravim na neko vreme, jer svet Harryja Pottera je divan i veoma maštovit, gde je sve drugačije. Ali takođe, glavniji likovi su kompletno realni i moderni, tako da možete i da se poredite sa njima.“
- „Bilo je ludo. Ušla sam u školu, i svi sa moje godine bili su na prozorima i svi su mi mahali kad sam ulazila. A onda su kamermani počeli da dolaze u školu i sve druge devojke su bile napolju i mahale, a ja sam bila unutra, i oni me nisu obavestili. Mislim da je to zato što mi je kosa bila ofarbana, tako da sam morala da imam obezbeđenje.“ Evanna o njenoj popularnosti.

FILMOGRAFIJA

1. Harry Potter and the Deathly Hallows part II (2011) – Luna Lovegood
2. Harry Potter and the Deathly Hallows part I (2010) – Luna Lovegood
3. Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009) – Luna Lovegood
4. Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007) – Luna Lovegood

Evanna Lynch 40924
Nazad na vrh Ići dole
https://harry-potter1.serbianforum.info
 
Evanna Lynch
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Harry Potter Serbia! :: Harry Potter filmovi! :: Glumci-
Skoči na: