Harry Potter Serbia!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Harry Potter Serbia!

Dobrodosli na srpski forum o Harryju Potteru!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Shefali Chowdhury

Ići dole 
AutorPoruka
HP_Lover_Ginny
Admin
HP_Lover_Ginny


Broj poruka : 158
Datum upisa : 29.03.2010

Shefali Chowdhury Empty
PočaljiNaslov: Shefali Chowdhury   Shefali Chowdhury Icon_minitimeSre Mar 31, 2010 11:23 am

Puno ime: Shefali Chowdhury
Nadimak: Shef
Datum rođenja: 20. jun 1988
Mesto rođenja: Denbeigh, Wales; preselila se u Birmigem kad je imala šest godina.
Trenutno mesto stanovanja: London, Engleska, UK
Kosa: crna
Oči: braon

Shefali je rođena u Walesu 1988. godine i podigla ju je konzervativna muslimanska porodica ali, ona je Bangladešanka. Njeni roditelji su morali da migriraju u Englesku iz Sylhera, u Bangladeshu, u 1980-tim, kada su mnoge porodice sa Indijskog poluostrva migrirale zbog ratova. Bila je u Tamil filmu Kanathil Muthamittal kao puštena izbeglica u 2002. ali, nažalost scenario je bio nepotpisan.

Sreća za Shefali, „Allah“ (koga muslimani preferiraju kao Boga) je čuo njene molitve i u leto 2004. glumačka agencija za filmove prošla je kroz škole širom Bradforda da pronađe osobe koje bi glumile Patil bliznakinje. Iako nije imala mnogo iskustva, sudije su je izabrale da bude u jednom od visokobudžetnih filmova, Harry Potter, kao lik Parvati Patil (Harryjeva pratilja za Božićni Bal). „Ne mogu da opišem kako se osećam u ovom trenutku, kada čekam puštanje filma. Osećam se veoma, veoma povlašćeno. Ovo je životna prilika.“ kaže Shefali.

Veoma je uživala u snimanju filma Harry Potter and Goblet of Fire, a posebno u sceni Božićnog Bala, kao i svi drugi (morali su tri nedelje da plešu u kampu). U trenutku, ipak, ona je sledila njen A-nivo na fakultetu i imala je sociologiju i religiozne studije kao svoje predmete. Shefali takođe voli Bollywood i njen omiljeni Indijski glumac je Shah Rukh Kham. „Iako nisam videla Bollywood-ski film za neko vreme, i dalje uživam u njima.“ kaže Shefali.

Njoj je drago da kaže šta je najviše interesuje. „Oduvek me je interesovala Drama, i išla sam ranije na kurs. Pa kad je filmska prilika došla na moj put, bila sam samo previše čita da je uzmem.“ kaže ona. Shefali kaže i da ne zna da li da uzme glumu kao profesiju, njeni studiji su ono što je sada najviše interesuje. Ali, ona će možda pokušati da glumi u više filmova u Hollywoodu. „Za sada, nema ponuda. Ali, ako one dođu, zašto da ne?“ kaže Shefali.

SHEFALINI OMILJENI...:

Muzička grupa: „The Strokes, Joseph Aathur, Jeff Buckley, The Cars, Bright Eyes, Arcade Fire, The Klinks, The Velvet Underground... itd...“
Filmovi: „The Shawshank Redeption, My Own Private Idaho, Thelma & Louise, Flight Club... itd...“
Hobiji: „Ništa što mi čini žurbu! Volim da gledam filmove i takođe da slušam muziku. Takođe pišem scenarija.“
Uređaji: „Da li se moj telefon računa kao uređaj?? Zato što ja ne mogu da živim bez njega, samim tim to ga čini mojim omiljenim.“


FILMOGRAFIJA

1. Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009) – Parvati Patil
2. Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007) – Parvati Patil
3. Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) – Parvati Patil
4. Kannathil Muthamittal (2002) – Refugee


Shefali Chowdhury Shefali-chowdhury-788443f0f
Nazad na vrh Ići dole
https://harry-potter1.serbianforum.info
 
Shefali Chowdhury
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Harry Potter Serbia! :: Harry Potter filmovi! :: Glumci-
Skoči na: